Едванс
Едванс
Винница
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа домов (4)

  • Едванс
    29 999 $
    500 $/м²

    Стельмаха, 77

    єВідновлення
    60 / 28 / 12 м²
    1 этаж
    73 сот
    2 комнаты
    1970 год постройки
    3 дня назад
    Продаж одноповерхового будинку в селі Дашківці Вінницького району, відстань від Вінниці 15 км., площею 60 квадратних метри, земельна ділянка 73 сотки, 2 роздільні кімнати , санвузол в будинку , криниця з насосом, септик з переливом , є пічне опалення, бойлер , на території знаходиться літня кухня, погріб, є великий доглянутий садок, ціна 32000 доларів , АН Едванс ,[телефон скрыт]
    Риелтор
  • Едванс
    65 000 $
    433 $/м²

    Деснянська

    єВідновлення
    150 / 60 / 15 м²
    2 этажа
    10 сот
    4 комнаты
    1990 год постройки
    6 дней назад
    🏡 Продаж 2-поверхового будинку в смт Стрижавка 🏡 Пропонується просторий та затишний будинок для великої родини! 📍 Локація: смт Стрижавка 🏠 Площа будинку — 150 кв.м 🌿 Земельна ділянка — 10 соток ✔️ 4 окремі кімнати ✔️ Простора кухня та житлові кімнати ✔️ Підвал ✔️ Гараж ✔️ Город та власний сад ✔️ Доглянута територія Будинок чудово підійде для комфортного проживання за містом — свіже повітря, тиша та достатньо місця для всієї родини. 💰 Ціна — 65 000 $ 📞 АН «Едванс» [телефон скрыт] Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!
    Риелтор
  • Едванс
    49 999 $
    833 $/м²

    Левка Лукьяненко ул. (Ватутіна), 115

    єВідновлення Тяжилов
    60 / 35 / 10 м²
    1 этаж
    8 сот
    2 комнаты
    1970 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж частини будинку в Вінниці , мікрорайон Тяжилів , 5 соток землі приватизовані , 3 сотки в користуванні , центральна дооога, асфальтована, є газ, електрика вода
    Риелтор
  • Едванс
    280 000 $
    1 120 $/м²

    Віноградова

    250 / 100 / 20 м²
    2 этажа
    10 сот
    4 комнаты
    1 нед. назад
    Котеджне містечко, ремонт, всі зручності,2 санвузла, гараж, підвал, ландшафтний дізайн, асфаль до будинку, заходь і живи ГАРНИЙ ТОРГ
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.